Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Високогірне селище Верховина

Високогірне селище Верховина

Чудове туристичне містечко з розвиненою інфраструктурою.

 

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша

Унікальне явище природи, овіяне легендами і нейомовірними фактами.

 

Пнівський замок

Пнівський замок

Вважався найміцнішою оборонною спорудою на Прикарпатті.

 

Бухтівецький водоспад

Бухтівецький водоспад
 

Відвідуючи руїни Пнівського замку варто побачити природну пам’ятку Надвірнянського району–Бухтівецький водоспад. Водоспад, висотою 12 м, подібен до Манявського водоспаду. Деколи туристи здійснюють пішу прогулянку горами від одного водоспаду до другого, милуючись навколишніми краєвидами. Знаходиться Бухтівецький водоспад на р.Бухтівець (притоки Бистриці).   

 

Місто Яремче

Місто Яремче

Відомий туристичний центр Прикарпаття.

 

Женецький водоспад

Женецький водоспад

Розташований водоспад, неподалік від гуцульських сіл – Микуличин і Татарів, на потоці Женець. Водоспад являє собою відпочинкову зону.Довжина маршруту до водоспаду – приблизно 4800м. По дорозі до водоспаду розташовані затишні альтанки. За давніми переказами,Женецький ліс здавна був захистом для горянок, які тікали відзавойовників. Звідси і походить назва урочища і водоспаду.

 

Манявський водоспад

Манявський водоспад

Івано-Франківська область славиться своїми мальовничими водоспадами. Одним із найвідомиших і найпопулярніших серед туристів є Манявський водоспад, висота якого близько 18 метрів. Це справжнє чудо природи, розташоване неподалік від гірського села Манява, відомого своїм давнім монастирем – Скитом Манявським.

 

Скит Манявський

Скит Манявський

Один з найвідоміших і найстаріших чоловічих монастирів України

 

Свірзький замок

Свірзький замок

Замок побудований князями Свірзькими у 15 ст.

 

Криворівня

Криворівня

Село Криворівня розташувалось у мальовничому куточку Карпат понад рікою Чорний Черемош і через свою неповторну красу є улюбленим місцем відпочинку та екскурсій для туристів різного віку. Крім чудових краєвидів, в Криворівні, дійсно, є що подивитись, адже свого часу тут бували багато відомих людей, про що свідчать місцеві музеї.

 
Назад Вперед