Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Криворівня

Цікавинки нашого краю

Село Криворівня розташувалось у мальовничому куточку Карпат понад рікою Чорний Черемош і через свою неповторну красу є улюбленим місцем відпочинку та екскурсій для туристів різного віку. Крім чудових краєвидів, в Криворівні, дійсно, є що подивитись, адже свого часу тут бували багато відомих людей, про що свідчать місцеві музеї.

Як відомо, на протязі багатьох років до Криворівні влітку приїзджав відпочивати і працювати І.Франко. Тут його відвідували Леся Українка, М.Коцюбинський, Г.Хоткевич, О.Олесь, В.Гнатюк, М.Грушевський, В.Шухевич та ін..

У хаті, де жив письменник,відкритий музей, експозиція якого поверне Вас у Франкові часи і залишить найкращі спогади.

В Криворівні можна відвідати хату-гражду Параски Харук, яка відтворює інтер’єр гуцульської оселі кінця 19 поч. 20 ст.; садибу Параски Плитки-Горицвіт- письменниці з складною долею і великим талантом; музей М.Грушевського.

Найстаріша церква Гуцульщини, яка ніколи не була закритою, знаходиться в цьому мальовничому селі. Кажуть, що у храмі є особлива благодать, і кожен, хто з щирим і відкритим серцем переступає поріг церкви, отримує душевне і тілесне зцілення.

Для всіх відвідувачів це село з його добрими та гостинними мешканцями завжди щире і відкрите.

Криворівня
Криворівня
Криворівня
Криворівня
Криворівня
Криворівня
Криворівня
   

 


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *