Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

«Гуцульщина від Яремче до Косова»

Акційні тури

  Екскурсійний тур в Карпати на лютий, березень, квітень, травень 2017р.

                                        «Гуцульщина від Яремче до Косова»             

                                                          3 дні/2 ночі

 Івано-Франківськ-Яремче-водоспад «Пробій»- Верховина –Криворівня-Буковецький перевал-Косів-Шешорські водоспади-Івано-Франківськ                       

 

По даному маршруту можна їхати і отримати масу задоволень як літом, так і осінню,весною і зимою.    Вам завжди раді і чекають Вас.                                       

1 день 

7.00-8.30– Зустріч туристів на з.д. вокзалі міста Івано-Франківська.

Екскурсія по Івано-Франківську - обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

 

 

«Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова»
  

Це – вул.Шпитальна і колишній палац Потоцьких, Ринкова площа і міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний Собор, Вірменська церква… 

Сніданок в затишному кафе.

Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.

Відвідання майстерні шоколаду, де можна придбати ексклюзивні вироби з шоколаду та магазинів із сувенірами, кав’ярні.

Виїзд з Івано-Франківська.

Екскурсія в Яремче. Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій».

М.Яремче - осередок «зеленого туризму». Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. У найвужчому місці ріка Прут пробила потужні пісковики і створила ефектний каскадний водоспад – «Пробій».

Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен – можна відчути, як усі проблеми та неспокій немов водою змиває… Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній вірьовочній дорозі і отримати незабутні враження. Огляд гуцульської архітектури. Відвідаєте базари гуцульських сувенірів.

Пішохідна прогулянка до печери Довбуша. Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі».

Зупинимось попити джерельної води і відвідати унікальну дерев’яну церкву без єдиного цвяха з дерев’яним іконостасом в с.Дора.

Переїзд на Косівщину. При наявності часу зупинка по дорозі  біля цікавих об’єктів.

Поселення в гостинному дворі «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев’яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди, Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

Вечеря. Відпочинок.

«Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова» «Гуцульщина від Яремче до Косова»
«Гуцульщина від Яремче до Косова» «Гуцульщина від Яремче до Косова»

 «Гуцульщина від Яремче до Косова»

2 день   

Сніданок. Екскурсія до Верховини.

Ви відвідаєте унікальний музей гуцульської магії (20грн./ос.). Тут представлені речі, якими користувалися маги-мольфарі. Ви почуєте про легендарного мольфара М.Нечая та інших гуцульських магів і ворожбитів, а також дізнаєтесь про їхні вміння і таємниці…

Відвідання садиби-музею речей побуту та гуцульських інструментів відомого майстра гри на багатьох інструментах та гумориста п.Миколи Іллюка. Різноманітні майстер-класи, можливість особисто попробувати, що таке гуцульська трембіта. Гарний настрій гарантується. Після екскурсії – фото в нац. одязі на фоні мальовничих краєвидів. 

Підняття на оглядовий майданчик,розташований на дереві, звідки відкривається красива панорама Карпат, побачите казкову бабу Ягу.

Переїзд до високогірного селища Криворівні - великого культурного центру Гуцульщини, де любили відпочивати видатні українці І.Франко, Леся Українка, М.Коцюбинський, та ін. Відвідання найстарішої  церкви  на  Верховинщині – Церкви  Пресвятої  Богородиці 1719р., в якій бувають  представники  різних  християнських конфесій.  Це духовний культурний оазис, де людська душа наповнюється творчою енергією. Тут є особлива благодать Божа, її відчувають люди під час молитов, отримують зцілення фізичне, заспокоїння душі, освітлення розуму..За свої 300 років церква ніколи не була зачинена.

Ви відвідаєте  хату-гражду, де збереглись речі побуту стародавніх гуцулів. Побачите,як живуть сучасні гуцули. При бажанні можна завітати в хату-музей І.Франка, куди він часто приїзджав на лікування.

Повертаємось в гостинний двір “Васанна».

Вечеря. Дозвілля- відпочинок в камінному залі в супроводі приємної музики та з смачною кавою, прогулянка по лісу, який розташований поряд, приготування шашлику або смачних ковбасок на мангалі (за додаткову плату).

«Гуцульщина від Яремче до Косова»«Гуцульщина від Яремче до Косова»


«Гуцульщина від Яремче до Косова»

 
«Гуцульщина від Яремче до Косова»«Гуцульщина від Яремче до Косова»


«Гуцульщина від Яремче до Косова»3 день   

Сніданок. Виселення з готелю.

Косів- столиця гуцульського народного мистецтва. Природні багатства краю створили благодатні  умови для розвитку різноманітних художніх промислів талановитими місцевими майстрами.

Ви отримаєте можливість відвідати та поспілкуватись з талановитими майстрами Косівщини в їхніх майстернях, подивитсь, а також купити їх унікальні вироби. Це- вироби з бронзи та металу, вироби з дерева, кераміка традиційна і нетрадиційна, намисто з каміння та ін. Незабутні приємні враження надовго залишаться в вашій пам'яті.

Далі наша подорож до Сріблястих Шешорських водоспадів.

Переїзд в Івано-Франківськ.( Гості, які бажають продовжити відпочинок в гостинному дворі «Васанна», після екскурсії до Сріблястих  Шешорських водоспадів повертаються в готель).

Прогулянка по вечірньому Івано-Франківську..

Повернення додому з ж.д. вокзалу.

 

                                           У вартість туру входить:

послуги екскурсовода по всьому маршруту, транспортні послуги по всьому маршруту, проживання (3дні/2ночі в комфортабельному готелі), харчування по програмі (3снідан.,2веч.).  

 

                                          У вартість туру не входить:

 вхідні квитки в об’єкти огляду,відвідання гуцульських майстрів (орієнтовно-15-20грн./ос./відвідання одного майстра), додаткове харчування,

 страхівка

 

 

 

 

                                                 Акція місяця!!!

Вартість туру для організованої групи туристів з 20ос.-   1225грн./ос

  Дати виїзду з Ів.-Франківська:

24.02,     24.03,    22.04,    26.05

 

     Вартість проживання в гостинному дворі «Васанна» окремо від туру: 

                                                                 250грн./ос./доба

Діти до 5р. без окремого місця   -   200грн./ос.-одноразово (за комунальні послуги)

Діти до 14р. в 3-місному номері  -   80% від повної вартості

 

Для гостей, які брали участь в екскурсійному турі і залишились відпочивати на довший термін,  та для гостей, які відпочивають більше 4 діб  - діють індивідуальні знижки.

Для організацій та постійних клієнтів-діють індивідуальні знижки.


 


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *