Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

«Подорож до Богині Лади»

Акційні тури

«Подорож до Богині Лади»

Екскурсійний тур в Карпати на червень, липень, серпень  2017р.

Акція місяця!!!

Вартість туру для організованої групи туристів з 20ос.-   920грн./ос

  Дати виїзду з Ів.-Франківська:

3.06,     15.07,    12.08

 

                                                   «Подорож до Богині Лади»             

                                                               2 дні/1 ніч

 Івано-Франківськ- Яремче-водоспад «Пробій»-Буковель-Ворохта-Кривопільський перевал-Верховина –Криворівня-Буковецький перевал- Косів -гірський каскад «Богиня Лада»- маєток св.Миколая-Івано-Франківськ                       

                                                   

1 день 

7.00-8.30-Зустріч групи на ж.д. вокзалі Івано-Франківська.

Сніданок в затишному кафе.

Виїзд з Івано-Франківська.

Екскурсія в Яремче. Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій».

М.Яремче - осередок «зеленого туризму». Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. У найвужчому місці ріка Прут пробила потужні пісковики і створила ефектний каскадний водоспад – «Пробій».

Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен – можна відчути, як усі проблеми та неспокій немов водою змиває… Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній вірьовочній дорозі і отримати незабутні враження. Відвідаєте базари гуцульських сувенірів.

Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі».

Зупинимось попити джерельної води і відвідати унікальну дерев’яну церкву без єдиного цвяха з дерев’яним іконостасом в с.Дора.

Красива природа та гуцульська архітектура будуть милувати Ваші очі на протязі всього маршруту.

Далі наша подорож – на гірськолижний курорт «Буковель», де можна піднятись за допомогою панорамного підйомника на високий схил гори і з висоти пташиного польоту помилуватись Українськими Карпатами. З гори відкривається прекрасна панорама на весь величний Чорногірський хребет. Ви побачите цікавий перевернутий будинок, який при бажанні можна відвідати.

 

Переїзд  до гірського селища Ворохта, де проводяться змагання з гірськолижних стрибків з трампліну. Огляд селища,церкви Різдва Пресвятої Богородиці, кам’яних мостів, канатно-крісельної  дороги. Дегустація води з мінерального джерела.

Переїзд через мальовничий гірський Кривопільський перевал. 

Автобусна екскурсія по високогірній  Верховині та Криворівні - великому культурному центру Гуцульщини, де любили відпочивати видатні українці І.Франко, Леся Українка, М.Коцюбинський, та ін. Відвідання найстарішої  церкви  на  Верховинщині – Церкви  Пресвятої  Богородиці 1719р., в якій бувають  представники  різних  християнських конфесій.  Це духовний культурний оазис, де людська душа наповнюється творчою енергією. Тут є особлива благодать Божа, її відчувають люди під час молитов, отримують зцілення фізичне, заспокоїння душі, освітлення розуму..За свої 300 років церква ніколи не була зачинена. Ви відвідаєте  хату-гражду, де збереглись речі побуту стародавніх гуцулів. Побачите,як живуть сучасні гуцули.

«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади»


«Подорож до Богині Лади»
     


Переїзд через ще один мальовничий гірський перевал - Буковецький перевал в сторону Косова.

Поселення в гостинному дворі «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев’яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди, Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

Вечеря. Відпочинок.

«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади» «Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади» «Подорож до Богині Лади»

 «Подорож до Богині Лади»


 2 день   

Сніданок.

Виїзд з готелю.

Вас чекає чарівний гуцульський край з його мальовничими краєвидами і неповторною архітектурою.

Екскурсія до восьмого чуда світу- Терношорської Лади – величезної кам’яної рукотворної скульптури стародавньої богині Лади, якій 40000років, богині любові і краси, яка має, як вважається, потужну енергетику і надзвичайну силу, якою заряджає як жінок, так і чоловіків. Тут «розкидані» й інші велетенські скелі, які нагадують тварин.

Навколишні краєвиди та велетенські скелі вражають своєю красою.

Також можете помилуватись невеликим водоспадом, повз який Ви будете проходити підчас екскурсії. 

Подорож в казку…

Маєток св.Миколая (Ви попадаєте в зимову казку, атмосфера якої створює піднесений святковий настрій та незабутні враження як у дорослих так і в дітей.).

Переїзд в Івано-Франківськ. Екскурсія по Івано-Франківську - обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

Це – вул.Шпитальна і колишній палац Потоцьких, Ринкова площа і міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний Собор, Вірменська церква… 

Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.

 Вечеря.

Повернення додому з ж.д.вокзалу.

«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади»
«Подорож до Богині Лади»
  


Вартість туру при групі  20ос.      -   920грн./ос. –виїзд з Івано-Франківська

                                           У вартість туру входить:

-послуги екскурсовода по всьому маршруту, транспортні послуги по всьому маршруту, проживання (2дні/1ніч в комфортабельному готелі), харчування по програмі (2снідан.,2веч.).  

 

                                          У вартість туру не входить:

 вхідні квитки в об’єкти огляду, катання на підйомниках , додаткове харчування,

 страхівка


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *