Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

«Полюби Карпати, бо вони того варті»

Туры и экскурсии в Карпатах

Екскурсійний тур в Карпати- літо-2017р.                                       

«Полюби Карпати, бо вони того варті»             

                                           

8 дн./7 ноч.-  від суботи до суботи

 Івано-Франківськ-Яремче-водоспад «Пробій»- Пістинь-«Писаний Камінь»-Яворів-Говерла(за бажанням)-Верховина(за бажанням)-Буковецький перевал-Косів-Кришталева печера-Джуринський водоспад-Заліщики-Косів-«Богиня Лада»-Шешорські водоспади-Івано-Франківськ                       

 

Вартість  туру для індивідуальних  туристів-4300грн./ос

При замовленні за 30 днів до початку туру вартість - 3950грн./ос

 

Дати виїзду з Ів.-Франківська:

10.06,    1.07,    22.07,   5.08,    19.08

 

 

1 день (суб.) 

7.00-8.30-Зустріч групи на ж.д. вокзалі Івано-Франківська.

Сніданок в затишному кафе.

Виїзд з Івано-Франківська.

Екскурсія в Яремче. Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій».

М.Яремче - осередок «зеленого туризму». Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. У найвужчому місці ріка Прут пробила потужні пісковики і створила ефектний каскадний водоспад – «Пробій».

Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен – можна відчути, як усі проблеми та неспокій немов водою змиває… Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній вірьовочній дорозі і отримати незабутні враження. Відвідаєте базари гуцульських сувенірів.

Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі».

Зупинимось попити джерельної води і відвідати унікальну дерев’яну церкву без єдиного цвяха з дерев’яним іконостасом в с.Дора.

Прогулянка смерековим лісом до печери Олекси Довбуша.

Красива природа та гуцульська архітектура будуть милувати Ваші очі на протязі всього маршруту.

Переїзд на Косівщину.

Подорож в казку…

Маєток св.Миколая (Ви попадаєте в зимову казку, атмосфера якої створює піднесений святковий настрій та незабутні враження як у дорослих так і в дітей.).

Поселення в гостинному дворі «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев’яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди, Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

Вечеря. Відпочинок.

«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті» «Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті» «Полюби Карпати, бо вони того варті»

 «Полюби Карпати, бо вони того варті»

2 день  (нед.) 

Сніданок.

Подорож мальовничою Гуцульщиною до Буковецького перевалу,піший похід до незвичайної скелі «Писаний камінь», основною особливістю якої є її великі розміри, наявність на ній глибоких ям та великої кількості давніх рукотворних рисунків, знаків і написів. Під час походу відкривається неповторний вигляд на Покутсько-Буковинські хребти,Чорногору,куполи Чивчинських і Гринявських гір. Ще один цікавий факт для відвідувачів-цей камінь має дивовижні властивості і силу. Хто приходить до нього з добрими думками і добром, то воно примножується. Хто принесе до нього камінь або камінчик, покладе поруч, той залишить тут всі свої проблеми. А хто візьме від Писаного Каменя хоча б піщинку, той забере всі проблеми з собою.

Дивовижні легенди та таємничість цього місця як магнітом притягують місцевих мешканців та туристів.

Подорож не вимагає спеціальної підготовки та спорядження.Щоб піднятись на скелю, досить бути мінімально тренованим і добре взутим, мати дощовик (на випадок дощу). Гарний настрій та добрі згадки Вам гарантуються.

На зворотньому шляху Ви завітаєте до гуцульської сім’ї, яка здавна займається виробництвом  ліжників та інших виробів з вовни, де побачите і почуєте, як це робиться, та при бажанні зможете купити якісний вироб по ціні виробника.

Повертаємось в гостинний двір “Васанна».

Вечеря. Відпочинок.

«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
 

 3 день  (понед.) 

Сніданок.

Дозвілля в готелі- відпочинок в камінному залі в супроводі приємної музики та з смачною кавою, прогулянка по лісу, який розташований поряд, приготування шашлику або смачних ковбасок на мангалі (за додаткову плату), купання в басейні.

«Полюби Карпати, бо вони того варті» «Полюби Карпати, бо вони того варті» «Полюби Карпати, бо вони того варті»


Пішохідна мандрівка на гору Кичеру, ще її називають «Морське око»,на якій є пам’ятний знак у вигляді ока, з якої відкриваються мальовничі краєвиди на навколишні гори та селища, яка має цікаву історію.

За додаткову плату гості  при бажанні зможуть відвідати екскурсію до найвищої гори українських Карпат-Говерли.

Вечеря.


4 день  (вівт.) 

Сніданок.

Дозвілля в готелі.

             Факультативно можна відвідати цікаву екскурсію:

Високогірна Верховина та Криворівня

 Переїзд гірськими перевалами до мальовничого Верховинського Краю.Унікальний музей гуцульської магії. Тут представлені речі, якими користувалися маги-мольфарі. Ви почуєте про легендарного мольфара М.Нечая та інших гуцульських магів і ворожбитів, а також дізнаєтесь про їхні вміння і таємниці…

 Далі – у гості до трембітаря Миколи Ілюка, де почуєте цікаві і веселі розповіді про життя гуцулів, гру на багатьох муз. інструментів. Спів, музика і цікаві розповіді не залишать байдужими нікого, а одягнувшись в гуцульський одяг, відчуєте себе справжніми гуцулами. Гарний настрій гарантується…

Хата-музей Параджанова «Тіні забутих предків».

Дегустаційний винний зал, при бажанні – відвідання пивоварні, в якій варять смачне живе гуцульське пиво.

В Криворівні побачите хату-гражду,найстарішу гуцульську церкву, хату-музей І.Франка.

 

Вечеря.

 

5 день  (середа) 

Сніданок. Виїзд на екскурсію до Косова.

Косів- столиця гуцульського народного мистецтва. Природні багатства краю створили благодатні  умови для розвитку різноманітних художніх промислів талановитими місцевими майстрами.

Ви отримаєте можливість відвідати та поспілкуватись з талановитими майстрами Косівщини в їхніх майстернях, подивитись, а також купити їх унікальні вироби. Це- вироби з бронзи та металу, вироби з дерева, кераміка традиційна і нетрадиційна, намисто з каміння та ін. Незабутні приємні враження надовго залишаться в вашій пам'яті.

Повернення в готель. Вечеря.

6 день  (четв.) 

Сніданок. Виїзд на екскурсію „В кришталеву печеру”.

Переїзд через мальовничі села та містечка Прикарпаття до Дністровського каньйону. Огляд природніх ландшафтів Дністра та його притоки р.Джурин, на якій розташований найвищий на рівнинній частині України водоспад  (16м). В околицях с. Нирків знаходиться «Невідома знаменитість» княже місто – Червоногорад., що виникло ще в 9 ст. До наших днів збереглися руїни палацу та костелу, поряд будується чоловічий монастир. Навколо мальовничі ліси з багатим тваринним та рослинним світом.

-Мандрівка по мальовничому Тернопіллі до найбільших в світі  карстових печер. Їх називають «царством одвічної ночі». Більшість печер вимагають спеціального спорядження та деяких навиків спелеології.Туристам пропонуємо мандрівку в с. Кривче, де  розташована «Кришталева печера», що  має освітлені маршрути, крім лабіринту-коридору в печері є великі зали, стіни багатьох галерей та залів покриті  білосніжними та  кольоровими кристалами гіпсу.

Переїзд в буковинське село Хрещатик, де на високому і стрімкому березі ріки Дністер відкривається мальовнича панорама Дністра та унікального міста-острова Заліщики. Старовинний монастир на Дністровських кручах, колись відомий Європейський курорт - місто Заліщики, автомобільний і залізничний мости,  Дністровський каньон – все це викликає справжнє захоплення…

Повернення в гостинний двір.

Вечеря.

«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
   
     

 

7 день  (п’ятн.)

Сніданок.

Екскурсія до восьмого чуда світу- Терношорської Лади – величезної кам’яної рукотворної скульптури стародавньої богині Лади, якій 40000років, богині любові і краси, яка має, як вважається, потужну енергетику і надзвичайну силу, якою заряджає як жінок, так і чоловіків. Тут «розкидані» й інші велетенські скелі, які нагадують тварин.

Навколишні краєвиди та велетенські скелі вражають своєю красою.

Також можете помилуватись невеликим водоспадом, повз який Ви будете проходити підчас екскурсії.

А після екскурсії при бажанні можете відвідати форельне господарство (за додаткову плату -160-180грн./ос.), де самі зловите форель і Вам її приготують, відпочинете на березі ріки, побачите  гуцульське  «валило».

Повернення в гостинний двір.

Вечеря.
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»

 
 


8 день  (суб.)

Сніданок. Виселення з готелю.

Далі наша подорож до Сріблястих Шешорських водоспадів.

Мандрівка через підвісний міст до цілющого Пістинського джерела (Іванова криниця), вода якого колись була основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Вода не змінила ні смаку, ні своїх благодатних властивостей, зберігши свою первинну чистоту. Джерело знаходиться у лісі, неподалік від найдавнішої гуцульської церкви з благодатною аурою, до якої Ви потрапите тільки через підвісний міст, який закріплений канатами над стрімкою річкою Пістинька . Цікаві легенди почуєте про цю місцевість, красива природа Карпат буде милувати Ваші очі.

Переїзд в Івано-Франківськ. 

Екскурсія по Івано-Франківську - обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

 

 

«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
«Полюби Карпати, бо вони того варті»
  

Це - вул. Шпитальна, палац  Потоцьких, площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний собор, Вірменська церква… Екскурсія новими місцями Івано-Франківська, які були відкриті на 350-річчя міста-бастіон, арка дружби, кований пам’ятний знак першій українській церкві та інше.

Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.

Повернення додому з ж.д. вокзалу.

 

                                           У вартість туру входить:

-послуги екскурсовода в 1й, 2й, 5й, 6й, 7й, 8й дні, транспортні послуги в 1й, 2й, 5й, 6й, 7й, 8й дні, проживання (8днів/7ноч. в комфортабельному готелі), харчування по програмі (8снідан.,7веч.).  

 

                                          У вартість туру не входить:

 вхідні квитки в об’єкти огляду,відвідання гуцульських майстрів (орієнтовно-15-20грн./ос./відвідання одного майстра),факультативні екскурсії в 3й і 4й дні, додаткове харчування,

 страхівка

 

Вартість  туру для індивідуальних  туристів-4300грн./ос

При замовленні за 30 днів до початку туру вартість - 3950грн./ос

Дати виїзду з Ів.-Франківська:

10.06,    1.07,    22.07,   5.08,    19.08

 

                                                

     Вартість проживання в гостинному дворі «Васанна» окремо від туру: 

                                                                 250грн./ос./доба

Діти до 5р. без окремого місця   -   200грн./ос.-одноразово (за комунальні послуги)

Діти до 14р. в 3-місному номері  -   80% від повної вартості

 

Для гостей, які брали участь в екскурсійному турі і залишились відпочивати на довший термін,  та для гостей, які відпочивають більше 4 діб  - діють індивідуальні знижки.


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *