Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Екскурсійно-лижний тур-2017

Багатоденні тури

  Екскурсійно-лижний  тур-2017

«На 4 дні в Карпати+Буковель+Мигово»             

                                                                         4 дні/3 ночі


Івано-Франківськ-Пістнь-маєток св.Миколая-Ворохта-Кривопільський перевал-Верховина-Буковель-Буковецький перевал-Косів- Мигово- каскад «Богиня Лада»-Івано-Франківськ                        

 

   

 

По даному маршруту Ви відвідаєте цікаві екскурсії, покатаєтесь на лижах на гірськолижному курорті «Буковель» і «Мигово». Проживання в цікавому готелі та смачні сніданки і вечері, які входять у вартість, є невід’ємною частиною туру .    Вам завжди раді і чекають Вас.   

 

Вартість туру -   1870грн./ос.  


1 ДЕНЬ

 7.00-9.00-Зустріч групи на ж.д. вокзалі Івано-Франківська.

Екскурсія по обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

Це – вул.Шпитальна і колишній палац Потоцьких, Ринкова площа і міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний Собор, Вірменська церква… 

Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
  

Сніданок в затишному кафе.

Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста. Відвідання майстерні шоколаду, де можна придбати ексклюзивні вироби з шоколаду та магазинів із сувенірами, кав’ярні.

Виїзд  до мальовничого гірського краю – на Косівщину.

Подорож в казку…

Маєток св.Миколая… Ви попадаєте в казку, атмосфера якої створює піднесений святковий настрій та незабутні враження як у дорослих так і в дітей (вх. квитки 5 грн/ос.).

Мандрівка через підвісний міст до цілющого Пістинського джерела (Іванова криниця), вода якого колись була основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Вода не змінила ні смаку, ні своїх благодатних властивостей, зберігши свою первинну чистоту. Вода підтримує кислотно-лужний баланс в організмі тому, що є найбільш наближеною до води людського організму. За кількістю розчинних речовин вода джерела – слабо мінералізована, за хімічним складом – гідрокарбонатнокальцієва. Її цілющі властивості позитивно впливають на обмін речовин. Джерело знаходиться у лісі, неподалік від найдавнішої гуцульської церкви, до якої Ви потрапите тільки через підвісний міст, який закріплений канатами над стрімкою річкою Пістинька . Цікаві легенди почуєте про цю місцевість, красива природа Карпат буде милувати Ваші очі.

Прямуємо на поселення в не менш цікавий об’єкт- гостинний двір “Васанна». Адже важливо не тільки відвідати цікаві екскурсії, а і комфортно жити в такому ж цікавому місці.

Поселення в гостинному дворі «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев’яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди, Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

Вечеря. Відпочинок.

Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017 Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017 Екскурсійно-лижний тур-2017

 Екскурсійно-лижний тур-2017


2 день 

Сніданок.

Переїзд до туристичного комплексу «Буковель» – найновішого і найсучаснішого гірськолижного курорту України. Підйом на одну з гірських вершин за допомогою панорамного підйомника (за додаткову плату). З гори відкривається прекрасна панорама на весь величний Чорногірський хребет. Катання на лижах, санках, ковзанах-кому що подобається…

Екскурсійно-лижний тур-2017


Екскурсійно-лижний тур-2017

 


Переїзд до гірського селища Ворохта. Огляд селища,церкви Різдва Пресвятої Богородиці, кам’яних мостів, канатно-крісельної  дороги. Дегустація води з мінерального джерела. Базар гуцульських сувенірів.

Переїзд через мальовничий гірський Кривопільський перевал. 

Екскурсія по високогірній Верховині.

Далі Ви відвідаєте унікальний музей гуцульської магії. Тут представлені речі, якими користувалися маги-мольфарі. Ви почуєте про легендарного мольфара М.Нечая та інших гуцульських магів і ворожбитів, а також дізнаєтесь про їхні вміння і таємниці…

Завітаєте до гуцульського господаря-майстра з виноробства, де продегустуєте різні види вина та почуєте цікаві розповіді. За помірну ціну вино можна буде купити.

Ще довго можна дивитись різні цікавинки Верховинщини… Але ми вже втомлені, переїдемо ще один перевал- Буковецький і повертаємось в гостинний двір “Васанна».

Вечеря. Відпочинок.

3 день 

Сніданок.

Переїзд  до гірськолижного курорту «Мигово», який розташований у  Покутсько-Буковинських Карпат. Це є головний гірськолижний курорт Чернівецької області, який оснащений професійними гірськолижними трасами, підйомниками, «пушками» для створення снігового покрову при його відсутності,прокатними пунктами гірськолижного спорядження. Катання на лижах, ковзанах,конях... Багато цікавого Вас чекає в Мигово.

Повернення в готель. 

Вечеря. Відпочинок.

Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
Екскурсійно-лижний тур-2017
   


4 день 

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на екскурсію до восьмого чуда світу- Терношорської Лади – величезної кам’яної рукотворної скульптури стародавньої богині Лади, якій 40000років, богині любові і краси, яка має, як вважається, потужну енергетику і надзвичайну силу, якою заряджає як жінок, так і чоловіків. Тут «розкидані» й інші велетенські скелі, які нагадують тварин.

Навколишні краєвиди та велетенські скелі вражають своєю красою.

Також можете помилуватись невеликим водоспадом, повз який Ви будете проходити підчас екскурсії. 

 А після екскурсії можете відвідати форельне господарство (за додаткову плату -150-180грн./ос.), де самі зловите форель і Вам її приготують, відпочинете на березі ріки, побачите  гуцульське  «валило».

Переїзд в Івано-Франківськ. Вечеря в затишному кафе.

Прогулянка по вечірньому Івано-Франківську..

   Повернення додому.

 

 

       Вартість туру -   1870грн./ос. 


У ВАРТІСТЬ  ТУРУ ВХОДИТЬ:

-послуги екскурсовода, транспортні послуги, проживання (4дні/3 ночі), харчування по програмі (4снідан.,4 веч.).  

 

У вартість туру не входить:

- вхідні квитки в об’єкти огляду (музей магії-15грн/ос.,маєток св..Миколая-5грн./ос.), послуги підйомників

- страхівка.


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *