Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Зимова казка

Архів багатоденні

Зимова казка

Збірний тур.

Початок туру:  12.02.2016

 

Івано-Франківськ- Яремче- Верховина- Криворівня–Косів-Пістинь-Івано-Франківськ  


Здн./2ноч.

Вартість екскурсійного туру   -    1680грн./ос./тур

 

 

 

1 ДЕНЬ (субота)

 Зустріч групи на ж.д. вокзалі Івано-Франківська.

Екскурсія по обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. Це - вул. Шпитальна, палац  Потоцьких, площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний собор, Вірменська церква… Екскурсія новими місцями Івано-Франківська, які були відкриті на 350-річчя міста-бастіон, арка дружби, кований пам’ятний знак першій українській церкві та інше.

Сніданок в затишному кафе міста.

Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
  

 

Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.

Переїзд в Яремче. Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м.Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Поряд з водоспадом -  базари гуцульських сувенірів. Ви відвідаєте унікальну дерев*яну церкву в монастирі Св. пророка Іллі, а також підніметесь по «стежині Олекси Довбуша» до легендарних «скель Олекси Довбуша» (вх. квитки: 5грн. – діти, 10грн. – дор.). За легендами, саме тут, переховував свої скарби гуцульський ватажок Довбуш. Зимовий Карпатській ліс вразить Вас своєю красою і величчю…

Переїзд до мальовничого гірського краю – на Косівщину.

Поселення в комфортабельному готелі «Васанна», який розташований на мальовничому пагорбі, звідки відкривається чудова панорама на навколишні гори. Цей дерев*яний міні-готель, який загубився в українських Карпатах, є справжнім оазисом затишку та комфорту. Натуральні матеріали, мінімально оброблене дерево, теплі кольори… Завітавши сюди Ви зможете повністю розслабитись, відволіктись від нескінченних справ та відновити свої сили.

Вечеря. Дозвілля.

Зимова казка
 
Зимова казка
 
 
 
 

  

2 ДЕНЬ (неділя)

Сніданок. Переїзд до мальовничого Верховинського Краю.

Ви побуваєте в легендарному с. Криворівня, де свого часу жили: Франко, Хоткевич, Коцюбинський,  Кобилянська, Кобринська, Стефаник і ін. Тут знімали «Тіні забутих предків» , «Білий птах з чорною ознакою» та ін.

Ви підніметесь до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де панує благодатна аура. Це найдавніша церква Гуцульщини, яка ніколи не була закритою. Відвідаєте хату- гражду і побачите хату, в якій багато часу жив і творив І.Франко.

 

Далі Вас чекає мальовнича Верховина – найвище селище в Українських Карпатах. Цікава гуцульська архітектура та навколишні гірські краєвиди завжди приваблювали сюди туристів.

Ви відвідаєте унікальний музей гуцульської магії. Тут представлені речі, якими користувалися маги-мольфарі. Ви почуєте про легендарного мольфара М.Нечая та інших гуцульських магів і ворожбитів, а також дізнаєтесь про їхні вміння і таємниці…

 Далі - на вибір один із двох музеїв:

-      «у трембітаря», де почуєте цікаві і веселі розповіді про життя гуцулів, гру на багатьох муз. Інструментів (вхідні квитки 20грн.-дор., 15грн.-діти). Спів, музика і цікаві розповіді не залишать байдужими нікого, а одягнувшись в гуцульський одяг –відчуєте себе справжніми гуцулами. Гарний настрій гарантується…

або

-      будинок-музей фільму «Тіні забутих предків» (вхідні квитки 20грн.-дор., 15грн.-діти). В цій невеличкій хатинці жив Сергій Параджанов під час зйомок фільму по повісті Михайла Коцюбинського – майстра слова. Ця повість є магією незбагненної стихії. Коцюбинський показав, що українським словом можна передати все на світі, а Параджанов відтворив це у легендарному фільмі…

Можливість покататись на лижах, санках на гірськолижній трасі Верховини.

 Ви відвідаєте дегустаційний винний зал (дегустація вина – 10грн./ос), при бажанні – пивоварню, в якій варять смачне живе гуцульське пиво.

Повернення в готель.

Вечеря. Дозвілля.

Зимова казка Зимова казка
   

 

 3 ДЕНЬ (понеділок)

 

Сніданок. Виселення з готелю.

 

Далі – у гості до Святого Миколая (вх. квитки 5 грн/ос.). Ви потрапите у справжню зимову казку і зустрінете самого Миколая…При бажанні за дод. плату катання на конях у святкових санях.

Мандрівка через підвісний міст до цілющого Пістинського джерела (Іванова криниця), вода якого колись була основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Вода не змінила ні смаку, ні своїх благодатних властивостей, зберігши свою первинну чистоту. Вода підтримує кислотно-лужний баланс в організмі, тому  що є найбільш наближеною до води людського організму. За кількістю розчинних речовин вода джерела – слабо мінералізована, за хімічним складом – гідрокарбонатнокальцієва. Її цілющі властивості позитивно впливають на обмін речовин. Джерело знаходиться у лісі, неподалік від найдавнішої гуцульської церкви.

Відвідання «Краївки-музею» на місці нещодавно знайденого бункеру з архівами УПА. На цьому місці відтворили колись секретне підземне сховище. Лісничий відкопав цілий бідон із документами УПА, які пролежали в землі щонайменше 60 років.

Переїзд в м.Івано-Франківськ.

Вечеря в затишному кафе міста.

Зимова казка
Зимова казка

Зимова казка
Зимова казка
 

 

 

Повернення додому з ж.д. вокзалу Івано-Франківська. 

 

 

Вартість екскурсійного туру   -    1680грн./ос./тур

 

 

У вартість туру входить:

- транспортні послуги;

- проживання у комфортабельному готелі;

- харчування по програмі;

- послуги екскурсовода.

 

 

У вартість туру не входить:

- страхівка;

- вхідні квитки в музеї та ін. додаткові послуги.

 

Зимова казка
Зимова казка
Зимова казкаЗимова казка

Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка

Зимова казка
Зимова казка

Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка
Зимова казка      Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *