Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Високогірне селище Верховина

Цікавинки нашого краю

        Сучасна Верховина є чудовим туристичним містечком з розвиненою інфраструктурою, де є все, що потрібно для відпочинку.

Верховинщина здатна також задовольнити найрізноманітніші смаки любителів активного відпочинку. В зимовий період можна покататися на гірських лижах. Спуски різної складності обладнані бугельними витягами, зроблять відпочинок цікавим та насиченим із деяким присмаком безпечного екстріму.

         Влітку можна вирушити в мандри різноманітними гірськими маршрутами, з вражаючими краєвидами. При бажанні можна підкорювати і малі мальовничі гірки, і високі двотисячники Українських Карпат. А ще краще - подорож верхи на гуцульських конях. Витривалі і сильні коні місцевої гуцульської породи зможуть доставити вершників до найвіддаленіших гірських полонин. У мандрівках горами ви знайдете справжній екстрім, а найсміливіші можуть спуститися бурхливими водами Черемоша на катамаранах.

         На теренах Верховинщини проводяться щорічно Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трамплінів на "Кубок Гуцульщини", міжобласні змагання "Гуцульські спортивні ігри" з гірськолижного спорту в дисциплінах слалом-гігант та спеціальний слалом.

         Активний відпочинок у горах у літню пору можна поєднювати зі збиранням дикоростучих ягід суниці, чорниці, малини, ожини, брусниці, грибів та лікарських рослин.

         Крім насиченої туристсько-екскурсійної програми, гостям пропонується і цікавий та змістовний культурний відпочинок. Це і гуцульські вечорниці, і відпочинок біля гуцульської ватри та багато іншого. В захопленні туристи і від катання верхи на конях влітку та в запряжених  кіньми санях взимку. Все це доповнює сформовані стереотипи про відпочинок в Українських Карпатах - пішохідні гірські туристські походи влітку та катання на лижах засніженими гірськими схилами взимку. 

Високогірне селище Верховина

Високогірне селище Верховина
Високогірне селище Верховина
Високогірне селище Верховина
Високогірне селище Верховина
Високогірне селище Верховина
     

 


Додавання коментаря

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *