Чарівні Карпати
 
 
Перейти на:

Тури в Карпати від Турагенції "КарпатТур"

---

//

Вітаємо Вас на своєму сайті та завжди намагається зробити Ваш відпочинок приємним і цікавим. Якщо Ви втомились від буденності міського життя, запрошуємо Вас у мальовничі Карпати.

Карпати - екзотичний гуцульський регіон, неповторна краса і різномаїття краєвидів. «Якби Ви знали, яка тут велична природа, який цікавий народ гуцули, з багатою, своєрідною психікою, з буйною фантазією, дивними звичаями і мовою»- писав М.Коцюбинський. Саме тут знаходяться і найвища гора України – Говерла (2061м), і географічний центр Європи поблизу селища Ділове, що на Рахівщині, і найвисокогірніше в Україні озеро Бребенескул (1801м над рівнем моря). В горах, здається, відступають всі проблеми, з Вами залишаються тільки необмежений простір та висота, вершини, оповиті таємничими давніми легендами. Карпати - це унікальний регіон, який є однією з найбільших гірських територій Європи. Він є основою для великого різномаїття живої природи, різних народів, джерелом багатої культурнї спадщини. Якщо Ви хочете побувати в Карпатах, відчути подих гір, помилуватись гірськими краєвидами та історичними пам'ятками архітектури і природи, послухати мелодійний гомін кришталевих джерел і водоспадів, відвідати таємничі печери та нескінченні гірські полонини, покататись на гірськолижних трасах, то туристична агенція «КарпатТур» завжди рада бачити Вас. 


Ми пропонуємо: 

літній і зимовий відпочинок в Карпатах, екскурсійні тури вихідного дня для индивідуалів та груп туристів, організацію корпоративних зустрічей, тури в Карпати, сплав по Дністру та іншими ріками України, відвідання печер і водоспадів, катання на конях і квадроциклах, зелений туризм (відпочинок в Карпатах в приватних садибах и готелях), відпочинок в дитячих таборах і санаторіях, курортно-санаторне лікування для дорослих, весільну подорож в Карпати.

А також:цікаві подорожі по Украині та в інші країни світу.

Теги: dle, новости